Македонски | Shqip | English |

MITSUBISHI LANCER 105000 km

Се продава од: Ace 12 фев. 00:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 13.340 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 150 ЕУР

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 100 000 - 109 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Охрид
Стил на каросерија:
Марка: Mitsubishi
Модел: Lancer


Se prodava lancer proizvodstvo 2009 kupen 2010 vo odlicna sostojba realni 105000 km redno servisiran pred 6 meseci smenati diskoj i pločki uglavnem dobro sočuvan prv sopstvenik.Za podetalni informacii moze da kontaktirame preku viber ( 0038631263704 )ali preku email ([email protected]) sve što ve interesirat slobodno pišete ke se dogovorime.Registrirano do 01.08.2019

Нема посетени огласи
Кон почеток