Македонски | Shqip | English |

MITSUBISHI OUTLANDER

Се продава од: Zlatko 21 јул. 20:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 19.740 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

9 100 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Охрид
Стил на каросерија:
Марка: Mitsubishi
Модел: Outlander
Voziloto e vo top forma prv gazda i pominati 186000. Cena 9100€ .
Нема посетени огласи
Кон почеток