Македонски | Shqip | English |

BMW S1000 XR -18 HP STYLE

Се продава од: STEFAN 20 јул. 16:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

15 500 ЕУР

Година: 2018
Локација: Охрид
Марка: BMW
Модел: S1000RR
Се продава BMW S1000 XR купен на 03.08.2018 година. Моторот е во перфектна состојба, со многу дополнителна опрема, со поминати 1500 км, направен сервис, регистриран со зелен картон. Нов чини 20000 еур. Од опрема има : држачи за странични куфери, централен држач и куфер Гиви максиа 56, лед светла, 4 модови на возење, квик шифтер про, држач за навигација, ниско седење, хп боја..... Цена 16000 еур
Може замена за помал автомобил, мотор или скутер со Ваша доплата...
Нема посетени огласи
Кон почеток