Македонски | Shqip | English |

UTOVARAC HITACHI 160.2

Се продава од: ZAÇE TRANSPORT 20 јул. 22:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Охрид
Возила : Градежни машини
ZAÇE TRANSPORT
UTOVARAC HITACHI 160.2
3 m³ KORPA
NAPRAVEN GOLEM SERVIS
DOBRI GUMI
MNOGU SACUVAN
NOV UVOZ
INFO MOB 070 304 271
Нема посетени огласи
Кон почеток