Македонски | Shqip | English |

MAN TGA 33.480 VLEKAÇ

Се продава од: ZAÇE TRANSPORT 21 јул. 01:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Охрид
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: MAN
Модел: 33.292
MAN TGA 33.480 6X4 VLEKAÇ
RETARDER
KLIMA
KIPER PUMPA
GUMI MICHELIN
MINI KABINA
13 TONA GOLEMI DEFERECIJALI
MNOGU SACUVAN
NOV UVOZ
MEGU OSOVINSKO RASTOJANJE 3.20 M
MOZE I DA MU NAMESTIME KIPER
Нема посетени огласи
Кон почеток