Македонски | Shqip | English |

MAN TGS 18 440

Оглас од претпријатие. Се продава од: ZAÇE TRANSPORT Вчера 01:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Охрид
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: MAN
Модел: 19.280
PRODAVAM MAN TGS 18 440
2010 GODINA
EVRO 5
NOV UVOZ
MNOGU SACUVAN
Нема посетени огласи
Кон почеток