Македонски | Shqip | English |

MAN TGL 8 180 SO DIGALKA/KRAN

Оглас од претпријатие. Се продава од: ZAÇE TRANSPORT 19 авг. 23:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Охрид
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: MAN
Модел: TGL
PRODAVAM MAN TGL 8 180
2007 GODINA
SO DIGALKA / KRAN I SANDUK DOLG 5.20
NOV UVOZ MNOGU SACUVAN
BEZ ZAMENI
Нема посетени огласи
Кон почеток