Македонски | Shqip | English |

SCANIA 114 L 380

Се продава од: Jone 11 фев. 22:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Охрид
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Scania
Модел: R 114
Vlekac scania 114 l 380 godina na proizvodstvo 2002, registrirana so zelen karton do 01.06.2019 so dobri gumi vo perfektna sostojba moze zamena za kola.povejke informacii na 070/386-700
Нема посетени огласи
Кон почеток