Македонски | Shqip | English |

MERLO ROTO 40.18 EVS

Се продава од: ZAÇE TRANSPORT 21 јул. 21:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Охрид
Возила : Виљушкар и ракување со товар
MERLO ROTO 40.18 EVS NOV UVOZ MNOGU SACUVAN SKORO NOVI GUMI I BANDASI NOV UVOZ BEZ ZAMENI!!!!!!!
Нема посетени огласи
Кон почеток