Македонски | Shqip | English |

GARAZA VO OHRID

Се продава од: Krume 12 јул. 15:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

8 660 ЕУР   11 500 ЕУР

Адреса: ул Мирче Ацев 31
Површина: 23 m2
Локација: Охрид
Гаражата е во приземје на зграда на ул Мирче Ацев бр 31 „Сојуз на борци“ , уредено, со подни плочки, сопствен водоводен приклучок и електрично броило. Гаражата е на посебен имотен лист со вкупно 23 м2.
Нема посетени огласи
Кон почеток