Македонски | Shqip | English |

ИМПЕРИЈА – Екстра Куќа

Оглас од претпријатие. Се продава од: ИМПЕРИЈА 12 јул. 22:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: > 10
Адреса: Охрид
Површина: 340 m2
Број на спратови: 3 спрат
За живеалиштето: Паркинг простор / Гаража, Нова градба, Самостојна куќа
Греење: Друго
Локација: Охрид
Се продава луксузна куќа со вкупна површина од 340м²,со катност П+1+Пк 3 .Располага со 12 соби,3 купатила,летна кујна,гаража,остава за дрва,простор за скара.Има 4 посебни влезови и обезбедена е со аларм.
Површината на дворното место изнесува 840 м².
Се наоѓа во ул.Радојца Новиќиќ.
Шифра Д 76/5

Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771
Нема посетени огласи
Кон почеток