Македонски | Shqip | English |

ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ Продажба на куќа

Оглас од претпријатие. Се продава од: ИМПЕРИЈА 11 фев. 22:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

82 000 ЕУР

Број на соби: 8
Адреса: Охрид
Површина: 175 m2
Број на спратови: 1 спрат
За живеалиштето: Паркинг простор / Гаража
Одберете греење: Нема
Локација: Охрид
Се продава куќа со ексклузивен поглед на езеро и градот.
Површина на куќата изнесува 175м2 со катност П+1.
На приземје има дневна,трпезарија, кујна,купатило,две спални,шпајз.На прв кат поседува три спални,дневна,трпезарија,кујна,тераса,три спални,купатило.Куќата поседува летна кујна и гаража.
Површина на плацот е 550м2 од кои куќата во основа има околу 88м2.
Шифра Д63/25
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771
Нема посетени огласи
Кон почеток