Македонски | Shqip | English |

Kuka na ul.8mi Mart

Се продава од: Angel 27 јул. 14:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

220 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Површина: 330 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Друго
Локација: Охрид
Se prodava kukja na ulica 8mi Mart, vo blizina na Hotel Donco. Kukjata e 160 m2 vo osnova p+1, so dvor od 500m2.
Ima tri zasebni vleza, sreden dvor i parking. Ima 330m2 zivealisen prostor.
Cenata ne e fiksna.

Нема посетени огласи
Кон почеток