Македонски | Shqip | English |

KUKA VO OHRID 200M2 I 220M2 DVOR

Се продава од: Диме 16 јул. 12:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

60 000 ЕУР

Број на соби: 3
Адреса: Прва македонска Ударна Бригада бр.138 Охрид
Површина: 200 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Друго
Локација: Охрид
Се продава куќа во Охрид на убава локација Видобиште над Болниците под бараките200м2 плус двор 220м2, полунаместена градена 1980год. со три соби, платени комуналии ,сметки полунаместена со паркет 3 соби две спални еден салон ,кујна ,голем тоалет идр. Ве молиме само озбилни понуди ....
Нема посетени огласи
Кон почеток