Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Pestani

Се продава од: Срѓан Вчера 09:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

65 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 98 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Друго
Локација: Охрид
Се продава куќа ( П+1) со вкупна површина 98 м2 + 80 м2 двор, во центарот на Пештани, на 50 м оддалеченост од езеро.

- Површина по катови
* Приземје: 50 м2 (кујна со трпезарија, бања, претсобје, 2 соби, тоалет, остава)
* Кат 1: 39 м2 ( претсобје, 2 соби, тераса (2м2))
Нема посетени огласи
Кон почеток