Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Trpejca

Се продава од: Jone Filiposki Вчера 01:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

20 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Адреса: Trpejca
Површина: 104 m2
Број на спратови: 1 спрат
За живеалиштето: Самостојна куќа
Греење: Нема
Локација: Охрид
Stara kuka P+1 106m/kv parking 21m/kv
Нема посетени огласи
Кон почеток