Македонски | Shqip | English |

Vikendica od 65m2 vo Ljubanista

Се продава од: Михаило 19 авг. 17:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 2
Површина: 65 m2
Број на спратови: Приземје
Греење: Струја
Локација: Охрид
Продавам викендица во с.Љубаништа,викенд насела, Охрид, со плац 200 квм.
Нема посетени огласи
Кон почеток