Македонски | Shqip | English |

Plac vo Sveti Stefan

Се продава од: Goce Вчера 08:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 2400 m2
Локација: Охрид
Плац со непречен поглед према езеро.Може да се дели и на парцели.
Нема посетени огласи
Кон почеток