Македонски | Shqip | English |

ИМПЕРИЈА Плац 530м2

Оглас од претпријатие. Се продава од: ИМПЕРИЈА 12 јул. 22:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

99 ЕУР

Адреса: Охрид
Површина: 530 m2
За живеалиштето: Плац, Дозвола за градење
Локација: Охрид
Се продава плац со вкупна површина 530м².со маркица за градба.
Плацот се наоѓа пред населба Гоце Делчев (под бараки),во близина на пекара Габреш.
Може да се замени за стан во Охрид.
Шифра Е 54/24
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771
Нема посетени огласи
Кон почеток