Македонски | Shqip | English |

AGENCIJA JURIS-POVOLNO NOV STAN

Оглас од претпријатие. Се продава од: АГЕНЦИЈА ЈУРИС ДОО ОХРИД Денес 11:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

37 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 55 m2
Локација: Охрид
Stanot e 55m2,dnevna so kujna i trpezarija,spalna i kupatilo.
Stanot e 3-sprat.
Нема посетени огласи
Кон почеток