Македонски | Shqip | English |

AGENCIJA JURIS STAN 71m2

Оглас од претпријатие. Се продава од: АГЕНЦИЈА ЈУРИС ДОО ОХРИД 19 септ. 12:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

39 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 71 m2
Локација: Охрид
Станот се наоѓа на учица:7ми Ноември на 10минути до Охридска Банка.
На 1-спрат. Има подрум и паркинг простор.
Станот се продава комплетно наместен.
Цената е фиксна!!!
Нема посетени огласи
Кон почеток