Македонски | Shqip | English |

AGENCIJA JURIS STANOT E VO POSLEDNA FAZA

Оглас од претпријатие. Се продава од: АГЕНЦИЈА ЈУРИС ДОО ОХРИД 19 септ. 12:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

750 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70 m2
Локација: Охрид
СТАНОТ Е НА 3-СПРАТ, ИСТА КВАДРАТУРА ИМА 4 И 5 СПРАТ.
Нема посетени огласи
Кон почеток