Македонски | Shqip | English |

BILBORD NEDVIZNOSTI MARKETING 360 VIRTUELNI TURI

Оглас од претпријатие. Се продава од: БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг 03 јул. 12:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: 1
Површина: 15 m2
Локација: Охрид
🏡 БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг - Охрид - www.bilbord.com.mk


ПРОДАЖБА ✅

🔴 Изработка на 360° виртуелни тури со целосни ознаки за просторот и детално објаснување, 3D план и скица

🔵 Со помош на 360° виртуелните тури ќе добиете претстава за просторот и ќе можете детално да го разгледате Вашиот иден дом

🔴 Сите 360° виртуелни тури се достапни на нашата веб страна www.bilbord.com.mk

☑ На видеото е прикажано како можете да го разгледате просторот со помош на 360° виртуелната тура https://www.youtube.com/watch?v=10QIgnntBvU

👨‍💻 Покрај 360° виртуелната тура изработуваме 3D план и скица (премер и означување на квадратурата на секоја соба посебно)

🌟 Ние ви го доближуваме поблиску Вашиот иден дом и го создаваме првиот впечаток а Ваше е да нè контактирате и да закажете разгледување

ИЗДАВАЊЕ ✅

🌟 Агенцијата за недвижности и маркетинг 'БИЛБОРД' поседува GOOGLE STREET VIEW - TRUSTED BADGE и се наоѓа на официјалната страна од Google за Google street view - Trusted Pro.

📣 На нашата веб страна www.bilbord.com.mk во секторот ИЗДАВАЊЕ можете да пребарувате недвижности за издавање во Охридскиот регион.
Ние како агенција за недвижности и маркетинг ги изработуваме 360° виртуелните тури и вршиме целосна промоција и маркетинг.

☑ Што добивате:

✅ Професионална 360° виртуелна тура поставена на www.bilbord.com.mk со целосни ознаки за просторот и детално објаснување
✅ Видео од недвижноста
✅ Означување на google maps
✅ Поставување на 360° виртуелната тура на google street view

✔ За подетални информации и 360° виртуелно разгледување на понудата посетете ја нашата официјална веб страна www.bilbord.com.mk

За дополнителни прашања слободно контактирајте нè 👍
________________________
🌍 Официјална веб страна : www.bilbord.com.mk
👍 Faceboook: www.facebook.com/agencija.bilbord
🤳 Instagram : bilbord.com.mk
📱 078 90 70 60 ; 📱 078 31 41 30
👨‍💻 [email protected]

360° виртуелно разгледување,3D план и скица (клик)

Нема посетени огласи
Кон почеток