Македонски | Shqip | English |

ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ Реновиран стан

Оглас од претпријатие. Се продава од: ИМПЕРИЈА 12 јул. 22:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

85 000 ЕУР

Број на соби: 3
Адреса: Охрид
Површина: 74 m2
За живеалиштето: Балкон / Тераса, Шпорет / Камин, Лифт, Приземје, Паркинг простор / Гаража, Поткровје, Нова градба, Реновиран, Наместен, Подрум, Интерфон, Дуплекс
Локација: Охрид
Се продава комплетно реновиран стан со површина 74м2 (дневна ,трпезарија,нова неупотребувана кујна, две спални ,ходник,купатило со природна вентилација, опремено со нова машина за пререње и сушење ).Во станот е инсталирано парно греење.
Површина на подрум 6м2.
Кат – 1
Позиција – исток
Станот се наоѓа во строг центар,позади општина.
Шифра Ц 18/14
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771
Нема посетени огласи
Кон почеток