Македонски | Shqip | English |

ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ Стан 60м2

Оглас од претпријатие. Се продава од: ИМПЕРИЈА 12 јул. 22:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

1 100 ЕУР

Број на соби: 3
Адреса: Охрид
Површина: 60 m2
За живеалиштето: Балкон / Тераса, Нова градба
Локација: Охрид
Се продава нов невселуван стан со површина 60м2 (дневна со трпезарија,кујна,2 спални,ходник,купатило,тераса).
Кат - 2
Станот се наоѓа кај црквата Св.Никола,50м до кеј на езеро.
Шифра Ц11/9
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771
Нема посетени огласи
Кон почеток