Македонски | Shqip | English |

ИМПЕРИЈА – Стан 62м²

Оглас од претпријатие. Се продава од: ИМПЕРИЈА 16 мај 20:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

725 ЕУР

Број на соби: 2
Адреса: ohrid
Површина: 62 m2
Локација: Охрид
Шифра Б 93/26
Се продава нов стан со површинa 62м² со распоред – дневна со трпезарија,посебна кјуна,спална соба,ходник,купатило и тераса.
Кат – 1 со лифт
Станот се наоѓа во населба Христо Узунов.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771
Нема посетени огласи
Кон почеток