Македонски | Shqip | English |

ИМПЕРИЈА – Станови до брег на езеро

Оглас од претпријатие. Се продава од: ИМПЕРИЈА 12 јун. 22:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: 2
Адреса: охрид
Површина: 45 m2
За живеалиштето: Балкон / Тераса, Лифт, Паркинг простор / Гаража, Нова градба, Интерфон
Локација: Охрид
Шифра Ц 38/5
Се продаваат нови невселувани станови со површини од 45м² до 72 м² со една и две спални. Зградата располага со сопствен надворешен паркин како и гаражни места.
Становите се наоѓаат во с.Пештани
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цени од 800-1100еур/м2
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771
Нема посетени огласи
Кон почеток