Македонски | Shqip | English |

Kapital Dvosoben zapaden stan vo Ohrid 55 m2

Оглас од претпријатие. Се продава од: Агенција за недвижности Капитал Охрид 22 јун. 11:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

37 900 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 55 m2
Локација: Охрид
Шифра 10 777

Нов двособен стан во Охрид, на булевар Туристичка, урбана заедница Лескајца.

Вкупна површина 55 мкв. Кат 1, 2, 3, 4 и 5. Ориентација запад. Зградата е со лифт и паркинг.

Распоред: дневна со трпезарија и кујна со излез на балкон со западна ориентација, спална со излез на балкон со северна ориентација, предсобје, бања и 2 балкони.

Карактеристики: станот се наоѓа во зграда во градба со рок за примопредавање 12ти месец 2109 год. Зградата се гради по најсовремени градежно архитектонски стандарди.

Зградата има одлична местоположба. Оддалечена е 1 км од центарот на Охрид и 0.5 км од плажа.

Одличен избор за семејно живеење или одмор. Исклучително мирно место во непосредна близина на центарот на Охрид.

Погледнeте ја нашата понуда на веб страната:
www.kapitalohrid.mk

Контакт е-маил:
[email protected]

Контакт телефони:
070/388-844
078/232-047
046/505-711
Нема посетени огласи
Кон почеток