Македонски | Shqip | English |

Kapital Trosoben stan vo strog Centar 53m2

Оглас од претпријатие. Се продава од: Агенција за недвижности Капитал Охрид 10 јул. 11:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

60 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 53 m2
Локација: Охрид
Шифра 10 771


Трособен западен стан во Охрид на атрактивна локација во Строг Центар.

Површина 53 мкв. Кат 2 со лифт. Ориентација запад. Паркинг.

Распоред: днавна со трпезарија, засебна кујна со излез на балкон, 2 спални, предсобје, бања и балкон.

Карактеристики: станот се наоѓа во зграда понова градба. Сигурносна влезна врата, дрвени внатрешни врати, пвц прозори, паркетен под.

Станот се наоѓа на топ локација во строг центар на Охрид, во прв блок од Кеј Македонија.

Во непосредна близина на станот има хотели, ресторани, училишта, градинки, маркети и сл.

Погледнете ја нашата понуда на нашиот веб сајт www.kapitalohrid.mk

Контакт e-mail [email protected]

Контакт телефони:
046 505 711
070 388 844
078 232 047
Нема посетени огласи
Кон почеток