Македонски | Shqip | English |

Stan od 44m2 vo Racha Ohrid

Се продава од: Marija 21 јул. 22:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

50 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 44 m2
Локација: Охрид
Se prodava ednosoben stan vo Racha, Ohrid. Stanot e na 4km od centarot na gradot I samo 1km od Cuba Libre, Golden Beach. Kvadratura 44m2.
Telefon za kontakt 070 368 807
Нема посетени огласи
Кон почеток