Македонски | Shqip | English |

Stan od 46m2 vo Ohrid namesten renoviran

Се продава од: Васе 18 авг. 23:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

40 000 ЕУР

Број на соби: 2
Адреса: Карпош Војвода
Површина: 46 m2
Локација: Охрид
Станот се наоѓа на ул. Карпош Војвода, кај гинекологија Јасна, на 5ти кат од вкупно 6. Зградата има лифт и сопствен паркинг. Станот е реновиран во јули 2018 година со нови пвц прозорци и врати, лакиран паркет, комплетно наместен, со нови ролетни, блендирана влезна врата и клима. Има една тераса, кујна со трепезарија и дневен престој, една спална соба и купатило. Користен е само во текот на летниот период за одмор на сопствениците.
Нема посетени огласи
Кон почеток