Македонски | Shqip | English |

Stan vo Ohrid

Се продава од: Љубиша 19 авг. 20:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 3
Адреса: Димитар Влахов 49 Охрид
Површина: 104 m2
Локација: Охрид
Се продава стан во строгиот центар на Охрид, веднаш до Општина Охрид. Површината е 51 м2 и 43 м2 доградба, затворен дел. Поседува подрумски простории од 10 м2 и лимена гаража .
Нема посетени огласи
Кон почеток