Македонски | Shqip | English |

STANOVI VO OHRID

Се продава од: Ines Jusufoska Вчера 09:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 2
Адреса: Булевар Туристичка
Локација: Охрид
Продажба на станови во нова станбена зграда во Охрид, на Булевар Туристичка, во нова населба, во непосредна близина на бензинската пумпа Окта.
Врвен квалитет и поволни цени во тек на градба.
Контакт телефон за подетални информации:
071 36 12 16
website: inferro.mk
Нема посетени огласи
Кон почеток