Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy J5

Се продава од: Borce 11 јан. 10:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Прилеп
Марка: Samsung
Модел: Galaxy J5
Se prodava odlicno socuvan Samsung galaxy j5, 2015-ta.
-Telefonot e super socuvan, ubava kamera 13 mp, odlicna predna kamera,
1,5 gb memorija moznost za kartickado 16 gb,
4 jadren procesor.
Нема посетени огласи
Кон почеток