Македонски | Shqip | English |

Dukan TC Tocila

Се продава од: Бојан 11 јан. 20:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

9 000 ЕУР

Адреса: TC Tocila
Површина: 19 m2
Локација: Прилеп
Простории : Дуќани и Трафики
Дуќанот се продава или издава, погоден е за секаков тип на бизнис. Се наоѓа на приземје во трговскиот центар зад Тобако. Заштитен е со метални решетки на преден и заден излог, има сопствено WC, уредна докукментација и платени сите давачки кон државата.
Нема посетени огласи
Кон почеток