Македонски | Shqip | English |

KBAYBO mini Air Humidifier Navlaznuvac na vozduh

Се продава од: Mihael Brmbeski 11 јан. 18:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

1 500 МКД

Локација: Прилеп
Производи : Друго
KBAYBO mini Air Humidifier

Навлажнувач на воздух

- Нови, воопшто не се користени
- Кафеава боја
- Погоден за домови кои користат клима уреди
- Изработен од анти-корозивен материјал
- Дрвена текстура
- Доаѓа заедно со УСБ приклучок
- Има 7 различни ЛЕД светла
- Мал, компактен
- Ефикасно го навлажнува воздухот
- Одличен дизајн!


Цена: 1500 денари

Праќам по карго!

Контакт: 077-575-570
Нема посетени огласи
Кон почеток