Македонски | Shqip | English |

Agolna garnitura

Се продава од: Владо 11 јан. 17:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 770 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

100 ЕУР

Локација: Прилеп
Опрема : Гарнитури и салонски елементи
Аголна гарнитура.Просторот каде е тросед со јога а просторот каде е двосед магацински дел.
Нема посетени огласи
Кон почеток