Македонски | Shqip | English |

BMW X5 xdrive

Се продава од: Sheval 19 јул. 04:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2011
Менувач: Steptronic / Tiptronic
Километража: 90 000 - 94 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Прилеп
Стил на каросерија:
Марка: X-модели / BMW
Модел: X5
Prodavam BMW X5 xdrive
KOLLATA E REGISTRIRENA CELLA GODINA +ZELE
KOLLATA E SO 7SEDISHTA LADNO TOPLO
IMA NAVIGATION SENZORI ZA PARKING TEMPOMAT NOVI GUMI SERVISIRENA MOZI DA SE VIDI VO SEKOE VREME ZA POVEJKE INFO
TEL 070-841-807
Нема посетени огласи
Кон почеток