Македонски | Shqip | English |

Ford Galaxy

Се продава од: saso 13 фев. 12:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.160 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 300 ЕУР   3 700 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Прилеп
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Galaxy
Prodavam Ford Galaksi 2001 god 1.9 TDi 116 ks registriran do 01 09 2019 so zelen karton napraven servis (smeneti site kais,i zategaci , vodna pumpa, maslo i filtri novi gumi)
Нема посетени огласи
Кон почеток