Македонски | Shqip | English |

STAN NAD ZEGIN VO CENTAR

Се продава од: Dime Вчера 19:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

38 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 64 m2
Локација: Прилеп
SE PRODAVA STAN V CENTAR, NAD ZEGIN
CENA 38000EVRA
STANOT E NA 3TI SPRAT
SAMO ZA OZBILNI KUPUVACI
TEL 070259509
Нема посетени огласи
Кон почеток