Македонски | Shqip | English |

GRADEZNI MATERIALI

Се продава од: EUROGRADBA Денес 14:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Долнени, Прилеп
SE OD GRADEZNISTVO
METALNI OPLATI ZA SALOVANJE ZIDOVI I STUBOVI
MASINI ZA ZELEZO VITKANJE I SECENJE
VIBRO ZABI
VIBRATORI
LIFT DIGALKA NOSIVOST 800 KG VISINA 30 METRI ZA ZGRADI IDEALNO
KOMPRESORI ZA KRSENJE ATLAS KOPCO
Нема посетени огласи
Кон почеток