Македонски | Shqip | English |

AUDI S6 5.2 V10 - 07

Оглас од претпријатие. Се продава од: Eurogradba Asanoski 23 авг. 02:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2007
Менувач: Автоматски
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Долнени, Прилеп
Стил на каросерија:
Марка: S-модели / Audi
Модел: S6
Se prodava Audi S6 5.2 V10.
2007 godina.
131.000km orginal.
Servis za 25.000km.
Novi gumi GoodYear.
Uvozen od CH
TOP SOSTOJBA.
Нема посетени огласи
Кон почеток