Македонски | Shqip | English |

Seat Exeo Euro 5

Се продава од: Sami 06 јан. 21:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2012
Менувач: Steptronic / Tiptronic
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Долнени, Прилеп
Стил на каросерија:
Марка: Seat
Модел: Exeo
Seat EXEO
- 2012 godina
- EURO 5 motor
- Uvezeno od ch
- Plateni site davacki do registracija
- 2.0 143 ks (audi, volkswagen motor)
- Automatik (multitronik F1 menuvac na volan)
- 7 brzini
- Tempomat
- Kozen enterier
- Greaci na sedista
- Ksenon svetla
- BOSE ozvucuvanje so pojacalo
- Letni gumi so crnite aluminski bandazi 18 cola
- Zimski gumi novi so orginalnite aluminski bandazi 17 cola

So servisna kniska od CH
Sega uvezena
Proverka po vasa zelba

Za poveke info na inbox ili na : 071-625-211
Нема посетени огласи
Кон почеток