Македонски | Shqip | English |

MINI BAGER TAKEUCHI 125

Се продава од: EUROGRADBA Денес 14:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Долнени, Прилеп
Возила : Градежни машини
SE PRODAVAT MINI BAGER TAKEUCHI 125 MODEL
2.5 TONSKI 2007GODINA SO TRI KORPI BRZA SPOIKA
ZATOPLUVANJE VO KABINA VO ISPRAVNA SOSTOIBA
Нема посетени огласи
Кон почеток