Македонски | Shqip | English |

Landini Мistral 45 ks mozi zamena

Се продава од: Ile 22 авг. 11:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Долнени, Прилеп
Возила : Трактори
Марка: Друга марка
Модел: Landini
Se prodava landini mistral 2001-2 godina vo ekstra sostojba so 1770 casa ispraven se raboti na nego mozi zamena za pogolen nad 80 KS 4*4
Нема посетени огласи
Кон почеток