Македонски | Shqip | English |

Traktori Fiat Deutz Ford

Се продава од: Џељаљ 12 јун. 20:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Долнени, Прилеп
Возила : Трактори
Марка: Fiat
Модел: Store
Fiat-70-90/640/600/550/540/500/450/.Deutz 5506/5206/5006/4506/.Masey Ferguson-3080/—Imame i Duplaci Uvezeni od Svajcaria mn sačuvani dojdete i uveretese vo S.Lazani Prilepsko
Нема посетени огласи
Кон почеток