Македонски | Shqip | English |

BMW 320

Се продава од: darko Вчера 15:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.590 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 500 ЕУР

Година: 1999
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Прилеп
Стил на каросерија:
Марка: 3-серии / BMW
Модел: 320
bmw e vo besprekorna sostojba vo sekoj momet mozi da se vidi
Нема посетени огласи
Кон почеток