Македонски | Shqip | English |

VW Passat CC

Се продава од: Kiril Topcioski Денес 10:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2010
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Прилеп
Стил на каросерија:
Марка: Passat / VW Volkswagen
Модел: Passat CC
Se prodava VW Passat CC 2.0 Bluemotion - 140 KS - 103kw , vtor sopstvenik, licno uvezen od Germanija, kupen od prv gazda- 2010 godina so realni 202.000 km, zismski i letni originalni patosnici, NAVI funkcionalno, Memory Card, MP3, AVI, DVD, Bluetooth i mn dr. Registriran do Mart 2020 godina so zelen karton. Novi M+S gumi. Koristen kako familijarno vozilo na otvoren pat, redovno odrzuavan i servisiran za svoja dusa. Se prodava poradi potreba od pogolemo vozilo.
Нема посетени огласи
Кон почеток