Македонски | Shqip | English |

iPhone 5 black kupen od T-Mobile

Се продава од: Сашо 04 дек. 15:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 370 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 000 МКД

Локација: Пробиштип
Марка: Apple (Iphone)
Модел: iPhone 5
Продавам iPhone 5 black купен од T-mobile, сочуван со неколку маски.
Нема посетени огласи
Кон почеток