Македонски | Shqip | English |

Komora za ladenje

Се продава од: Mile Nacev 23 окт. 04:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

1 000 ЕУР

Локација: Пробиштип
Производи : За продавници/бутици
се продава Комора за чување и одржување на месо, месни производи,млеко и млечни производи .Комората е скоро нова составена од панели кои лесно се монтираат и демонтират и е со димензии 3х2х2 метри
Нема посетени огласи
Кон почеток